O nás

Obrázek na pozadí

Ve své praxi kladu důraz na přesah do souvisejících oborů a na osobní příklad. Studoval jsem finance na vysoké škole, abych získal všeobecný ekonomický rozhled. Při navazujícím studiu daní a účetnictví jsem úspěšně složil zkoušky daňového poradce. Profesi aktivně nevykonávám, ale používám znalosti daňových principů při nastavování projektů pro své klienty. Aktivně investuji do nemovitostí i cenných papírů, provozuji několik apartmánů krátkodobého ubytování, pracuji na vlastních developerských projektech a mám za sebou i pár krátkodobých realitních obchodů.

Cílem mého podnikání je finanční zabezpečení sebe i mých klientů na naší společné cestě k finanční svobodě. Vždy mi udělá radost, pokud se pracovní spolupráce přehoupne i do osobní a přátelské roviny.

O nás

Rád bych Vám představil i svůj tým. Prvním členem je od února 2021 úvěrová specialistka Erika Horníková. Zdeněk Žďánský naše řady doplnil v červnu 2021 coby expert na pojištění. Od října 2021 jsme v kompletním složení díky hypoteční specialistce Věrce Jakešové, kterou pro nás svou reorganizací uvolnila mBank.

Věříme, že právě zkušený a sladěný tým může efektivně přinášet přidanou hodnotu našim klientům a vést k jejich dlouhodobé prosperitě.